Tarihçe

Öncelikle bizleri firmanıza ulaşma imkanı sağladığınız için sonsuz teşekkürler.

Beyaz Mutfak 2013 yılında İzmit merkezde butik yemek üretim tesisi ve müşteri odaklı yemek mantığıyla kurulmuş dönem içinde kendini geliştirerek BAŞİSKELE / YEŞİLYURT MAH. Bölgesinde büyük bir üretim tesisi kurarak yeniden yapılandırmaya gitmiştir.

Firmamız müşteri odaklı çalışmasının yanı sıra özel projelerde de hizmet vermektedir. Yakın zamanda Doubletree by Hilton, Try by Wyndham, Ali Fuat Cebesoy KYK Yurdu, NG Hotels Resorts Sapanca gibi büyük inşaat projelerinde ilgili firmaların yemek hizmetinde çözüm ortağı olmuştur.

Bunun yanında çalıştığımız Başatlı Boru Fabrikası, Eta Mühendislik, ABM Mühendislik, Genç-Tur, Demokrat Kocaeli gazetesi ,Zentel ve Zengin Brode Fabrikaları, Fıstıkçım kuruyemiş üretim tesislerinin yanında birçok ofis hizmetlerimizle birlikte genellikle yemek üretim tesisleri için en büyük sorun olan beyaz yaka/mavi yaka anlaşmazlığını müşteri portföyümüzün çeşitliliği sayesinde ortadan kaldıran tecrübeye sahip bulunmaktayız.

Yemek ve benzeri tüm organizasyonlarınızda (toplu piknik, ödül töreni, video-kamera çekimi vb) çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere hizmet etmekten onur duyarız. Kısaca bizler sizlerin sadece personel yemek ihtiyacında çözüm ortağınız değil aynı zamanda sosyal hayatta çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Üretim tesisi mutfağımızı günün istediğiniz saati denetime açık tutmak ve şirketinizle yemek anlaşmasını yapmadan önce mutfağımızı denetlemeniz bizim en büyük arzumuz olacaktır. Şirketimiz bakanlık onaylı üretim izni ruhsatı, resmi belediye izin ruhsatı, ilaçlama belgeleri, işlediğimiz etlerin kesim belgesi ve tüm tedarikçilerin yasal üretim izni belgelerini istediğiniz an firmanızla paylaşmayı da bir görev bilmektedir.

Umarım birlikte çalışma fırsatı yakalayabiliriz.

Saygılarımla.

Belgelerimiz

ISO 9001 KALİTE BELGESİ

HACCP BELGESİ

ISO 22000 BELGESİ

ISO 10002 BELGESİ

İŞLETME KAYIT BELGESİ

VEKTÖR KONTROLÜ SERVİS VE İNCELEME RAPORU

MARKA TESCİL BELGESİ